ورود به سایت
گروههای مطالب
پربیننده ترین مطالب
آخرین اخبار سایت


ارسال شده در   ۱۳۹۱/۱/۲۲            بازدیدکنندگان:۲۲۸۳۲ نفر

همکاری در فروش شارژ تلفن همراه

همکاری در فروش
همکاری در فروش بدان معني است که شما در فروش محصولات يک فروشگاه همکاری کنيد؛ به دلایلی که در زیر توضیح داده خواهد شد همکاری در فروش یکی از بهترين روش های کسب درآمد است. برخي از فروشگاه هاي اينترنتي داراي سيستم همکاری در فروش هستند تا با جذب همکار فروش خود را افزايش داده و همچنین همکاران را در سود خود شریک نمایند.
 این کار با اندک تفاوتی بسیار شبیه به پذیرش نمایندگی فروش در بازارها می باشد.  
گروه کارشناسی شرکت داده پردازان ژیار سافت نیز در جهت ارتقای سطح کاری خود تصمیم به جذب "همکاری در فروش" در زمینه  "فروشگاه کارت شارژ" دارد.

چرا همکاری در فروش
بدون شک یکی از کم هزینه ترین روش های تجارت الکترونیک برای افراد همکاری در فروش با یک فروشگاه اینترنتی است زیرا:

1-  کم ترین خواب سرمایه را متحمل می شوند: شما در این نوع همکاری هیچ گونه سرمایه ای را برای خرید کارت شارژ هزینه نمی کنید و کارت شارژ مصرفی خود را مستقیماً از مخزن فروشگاه مادر دریافت خواهید کرد.
2- سهم همکار فروش از فروش کارت شارژ، برابر با 2 درصد قیمت فروش کارت شارژ می باشد.
3- نحوه ثبت نام و انجام مراحل پذیرش بسیار راحت و آسان است.
4- این امکان برای هر شخص وجود دارد که با چند دامنه مختلف بدون محدودیت با شرکت داده پردازان ژیار سافت همکاری کند.
5- پرداخت سود به همکاران فروش (Resellers) به صورت قطعی و کاملاً منظم است: Reseller  هر 15 روز یکبار می تواند تقاضای درخواست تسویه حساب نماید و در صورتی که حساب وی حداقل دارای 100000 ریال (معادل 10000 تومان) سود باشد، تا 24 ساعت بعد مبلغ  به حساب یا شماره حساب  بانکی وی  واریز خواهد شد و تسویه به طور کامل انجام می پذیرد.
6- شرکت ژیار سافت همواره پشتیبان تمامی همکاران فروش خود خواهد بود و همواره به آنان کمک خواهد کرد تا میزان فروش خود را افزایش دهند.

هر کدام از همکاران فروش دارای یک صفحه شخصی است که در آن لیست کامل سایت های خود را مشاهده می کنند. با کلیک بر روی هر کدام از سایت ها می تواند اطلاعات کاملی در خصوص آمار مالی و آمار بازدیدکنندگان سایت به صورت جداولی منظم دریافت کند.

•    ارائه آمار مالی کامل:
شرکت داده پردازان ژیار سافت این امکان را برای همکاران فروش خود ایجاد کرده است که بتوانندآمار مالی سایت خود را به طور کامل و دقیق در جدول هایی منظم مشاهده کنند. این جدول ها حاوی آمار فروش 30 روز اخیر به تفکیک تاریخ، تعداد فروش، ارزش، سود کل و سهم  همکار (Reseller ) از سود است. در پایان نیز آمار کل به صورت جمع بندی شده نیز نشان داده می شود.

آمار مالی

•    ارائه آمار بازدید کنندگان:
بدون شک یکی از برتری های همکاری با شرکت داده پردازان ژیار سافت نسبت به دیگر شرکت ها، آمار بازدید کنندگانی است که در اختیار همکاران فروش خود قرار می دهد. با تحلیل این اطلاعات شخص می تواند تا حد بسیار زیادی نسبت به افزایش میزان بازدید سایت مورد نظر خود اقدام کرده و به تبع آن فروش خود را بالا ببرد. برخی از این اطلاعات عبارتند از:

کلمات کلیدی

- آمار بازدید یک ماه قبل به صورت نمودار
- آمار بازدید 30 روز اخیر به ترتیب تاریخ: در این جدول برای هر روز لیست تعداد بازدید، تعداد ip، صفحه اول، خریدار، نوع مرورگری که با آن وراد سایت شده اندو ... به صورت دقیق نشان داده می شود.
این اطلاعات در علم سئو برای بالا بردن تعداد بازدید کننده و همچنین رنکینگ سایت بسیار حیاتی هستند که به آسانی در اختیار همکاران فروش قرار داده می شود.
- لیست کامل کلمات کلیدی: در این قسمت لیست کاملی از کلمات کلیدی که به وسیله آن ها اشخاص وارد سایت شده اند نشان داده می شود.
- نمودار کامل استفاده از مرورگرها در اختیار همکاران فروش قرار می گیرد.

نمودار مالی

آمار مالی 2

نحوه تسویه حساب همکاران فروش
روند تسویه حساب بسیار راحت و ساده و در هر زمان (هر 15 روز یکبار) در اختیار Resellers است.
 شخص با مراجعه به صفحه شخصی خود جدولی تحت عنوان "تسویه حساب" را مشاهده می کند. این جدول دارای دو ستون اصلی با نام های "تسویه شده" و " تسویه نشده" است که هر کدام از آن ها نیز خود دارای دو ستون هستند. در ستون "تعداد" تعداد شارژهای تسویه شده یا تسویه نشده ودرستون "ارزش"، ارزش ریالی آن ها نشان داده می شود.
برای درخواست تسویه حساب کافی است بر روی لینک "درخواست تسویه" که در زیر جدول قرار دارد کلیک کنید و درخواست خود را ارسال کنید.
شایان ذکر است که شخص هر 15 روز یکبار قادر است که درخواست تسویه نماید و در صورتی که میزان سود او حداقل 100000 ریال باشد، تسویه حساب انجام خواهد شد. این عمل ممکن است تا 24 ساعت طول بکشد.

نمونه سایتهای فروش شارژ تلفن همراه
برای مشاهده نمونه سایتهای فروش شارژ تلفن همراه بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

 

شرایط و نحوه ثبت نام
برای ثبت نام ودرخواست همکاری در فروش، گام های زیر را به ترتیب انجام دهید.
گام اول:  قبل از هر چیز دامنه ای را با نام دلخواه خود ثبت کنید.
گام دوم:  از اینجا ثبت نام کنید.
گام سوم:  حساب خود را از اینجا شارژ کنید:
حساب خود را به مبلغ 1000000 ریال (معدل یکصد هزار تومان) جهت راه اندازی سرویس "همکاری در فروش"  شارژ کنید.
•    این مبلغ فقط برای یکسال می باشد.
•    در صورت انصراف تا دو هفته بعد از ثبت درخواست، مبلغ شما به صورت کامل مسترد خواهد شد.
گام چهارم:  برای درخواست همکاری در فروش اینجا را کلیک کنید.
 

آخرین مطالب

آخرین اخبار سایت

سرویس های ما

ارتباط با ما

  • آدرس: بانه - میدان امام - ساختمان آفتاب درخشان - طبقه 4 - شرکت داده پردازان ژیار سافت - تلفن 08754263901